سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر تنها تا فردا فرصت دارد


ثبت نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر شرکت عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی، به عنوان آخرین فرصت تا 27 تیرماه تمدید شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس» هر ساله با هدف ارائه گزارش یكساله عملكرد پارك، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شركت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شركت‌های عضو پارك و سازمان و اشخاص حقوقی همكار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شركت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارك برگزار می‌شود. رونمایی از آخرین دستاورهای فناورانه شركت های عضو نیز یكی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.

در شهریورماه سال جاری و در «پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس» نیز همانند هر سال ناظر بر رونمایی از آخرین دستاوردهای برتر فناورانه شركت‌های عضو پارك فناوری پردیس معاونت علمی خواهیم بود. بر این اساس و طبق روندهای پیش‌بینی شده برای ارزیابی محصولات، طی این فراخوان از شركت‌های متقاضی كه دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری داشته‌اند دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارك مشاركت کنند.

شاخص‌های موثر در انتخاب محصولات برترعدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاء یافته آن در دوره‌های قبلی رونمایی اجلاس خانواده پارك و یا در جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی كشور؛ كامل بودن فرایند تجاری‌سازی طی شده و وجود سابقه فروش حداكثر 2 سال متناسب با ظرفیت بازار محصول؛ دارا بودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی‌صلاح؛ تأثیرگذاری بر رفع نیازهای حیاتی و استراتژیك كشور و كاهش یا قطع وابستگی به كشورهای خارجی؛ انجام فرایندهای لازم به‌منظور اخذ مالكیت‌های معنوی لازم مرتبط با محصول و همچنین وجود محصول در فهرست كالاها و خدمات دانش‌بنیان و یا دارا بودن ظرفیت حضور در این فهرست هستند.
تذكر مهم: اخذ مجوز رونمایی برای محصولاتی كه جنبه محرمانگی داشته و به‌منظور رونمایی نیازمند اخذ مجوز و تأییدیه از نهاد یا اشخاص خاصی می‌باشد، بر عهده شركت متقاضی است.

مزایای رونمایی  این است که شركت‌هایی كه محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارك فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایی برخوردار شوند.
این مزایا شامل بهره‌مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف 2 میلیارد رالو؛  تسهیل فرآیند جذب سرمایه جهت توسعه محصول رونمایی شده؛ قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یك‌ماه؛ پوشش خبری و تبلیغاتی از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری، هماهنگی درج تبلیغات در نشریات تخصصی و معرفی جهت حضور در برنامه‌های تخصصی صدا وسیما است.

متقاضیان می‌توانند جهت حضور در فرآیند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه شركت‌های عضو پارك فناوری پردیس معاونت علمی ، فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تكمیل به همراه مستندات لازم، به نشانی UTP@techpark.ir ارسال کنند.
مهلت ثبت نام و ارسال فرم حداكثر تا تا 27 تیرماه تمدید شده است.

پایان پیام/29


١٢:٢٢ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٨٠    /    تعداد نمایش : ١١١٨خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir