سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین مهلت ارسال مدارک دوازدهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو


20 مرداد 96 آخرین مهلت ارسال مدارک دوازدهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو است که به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسات پژوهشی و دانشگاه‌ها، محققان و محققان فناور تا ۲۰ مردادماه ۹۶ فرصت دارند مدارک خود را برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره برترین‌های فناوری نانو ارسال کنند.
جشنواره برترین‌های فناوری‌نانو هر ساله برای ارزیابی و تقدیر از دستاوردها و فعالیت‌های دست‌اندرکاران این فناوری توسط  ستاد توسعه فناوری‌نانو معاونت علمی برگزار می‌شود. تاکنون یازده دوره از این جشنواره برگزار شده‌ و نهادهای برتر فناوری‌نانو در سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۴ مشخص شده‌اند.
دوازدهمین دوره این جشنواره مربوط به ارزیابی فعالیت‌ها و دستاوردهای نهادها و متخصصان فعال در حوزه فناوری‌نانو در سال ۱۳۹۵ است.
موسسات پژوهشی و دانشگاه‌ها، محققان و محققان فناور می‌توانند با ارسال مدارک و مستندات مربوط به فعالیت‌های خود در حوزه فناوری‌نانو در سال ۱۳۹۵، در این ارزیابی شرکت نمایند.
برای دریافت ‏اطلاعات بیشتر در مورد شاخص‌ها، نحوه ارزیابی، نحوه ارسال مدارک، تاریخ‌های مهم و ‏‏غیره به صفحه جشنواره برترین‌های فناوری نانو مراجعه کنید.
شایان ذکر است مهلت ارسال مدارک دوازدهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو است که به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود برای متخصصان و موسسات پژوهشی تا ۲۰مرداد ماه ۱۳۹۶ خواهد بود‎.‎
پایان پیام/29


١٢:١٣ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٧٧    /    تعداد نمایش : ١٠٠٧خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir