چهارشنبه ٠٧ آبان ١٣٩٩-
close
خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

 

 

دکتر محمد حسین بهشتی

رئیس مرکز طرح ­های کلان ملی فناوری

دکتر بهشتی مدرک دکتری خود را در رشته مهندسی پلیمر (کامپوزیت های پلیمری) از دانشگاه بث (Bath) انگلستان در سال 1376 و مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی امیر کبیر اخذ کرده است. وی در حال حاضر استاد تمام گروه پژوهشی کامپوزیت پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران است و تاکنون بیش از 86 مقاله علمي پژوهشي در مجلات معتبر علمي (شامل 59 مقاله ISI) به چاپ رسانده و بالغ بر 90 مقاله در کنفرانسهای ملی و بین المللی ارایه کرده است. وی همچنین مولف 2 کتاب بوده و تاکنون مجری 21 طرح پژوهشی بوده است که نتایج عمده آنها در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است.
دکتر بهشتی تا کنون در حوزه های اجرایی پژوهش و فناوری فعالیت های متعددی داشته است که از جمله آنها میتوان مدیر تحصیلات تکمیلی، مدیر برنامه ریزی و نظارت، معاون پژوهشی و معاون فناوری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و مشاور شرکت های مختلف فعال در حوزه مواد کامپوزیتی را برشمرد. همچنین وی رئیس گروه شیمی برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و عضو شورای راهبردی ستاد توسعه مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و عضو هیات امنای پژوهگاه پلیمر و پتروشیمی ایران است.
از افتخارات دکتر بهشتی میتوان انتخاب به عنوان عضو هيات علمي نمونه پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران و مدير پژوهشي برتر وزارت علوم تحقيقات و فناوري را نام برد.

جهت دریافت رزومه کامل کلیک نمایید

 

 

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir